Rejestracja:
33 815 24 32
33 815 38 25

 

 

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /home/dorczar/domains/sgzozjasienica.pl/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

Do wtorku 23 marca 2021 r. prosimy pacjentów urodzonych w roku 1951 i starszych wyrażających chęć zaszczepienia się przeciw Covid-19 szczepionką Pfizer o zgłaszanie się poprzez:
- wysłanie maila na adres: kierownik@sgzozjasienica.pl -  rejestracja mailowa wymaga podania: imienia i nazwiska, nr PESEL oraz numeru telefonu komórkowego,
- rejestrację telefoniczną - w przypadku kontaktu telefonicznego prosimy o przygotowanie wyżej wymienionych danych.
 

Informujemy, że istnieje możliwość zgłoszenia zamiaru szczepienia przeciw Covid-19 drogą mailową. W mailu prosimy podać: imię i nazwisko, nr PESEL oraz numer telefonu komórkowego na który przekazane będą informacje o terminie szczepienia, nazwę Ośrodka Zdrowia w którym złożono deklaracje. Terminy szczepień wyznaczane będą zgodnie z opartymi o dostepność szczepionek wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Zgłoszenie prosimy kierować na adres: kierownik@sgzozjasienica.pl

Posiadamy niewielką ilość szczepionek przeciw grypie. Chętne osoby prosimy o kontakt z poradnią zadeklarowanego przez siebie lekarza rodzinnego.

Informujemy, że w ramach naboru do Narodowego Programu Szczepień zgłosiliśmy dwa miejsca realizacji tj. Ośrodek Zdrowia w Jasienicy oraz Ośrodek Zdrowia w Rudzicy. O szczegółach realizacji szczepień będziemy informowali po otrzymaniu stosownych informacji z Ministerstwa Zdrowia.

Poniżej zamieszczamy linki do dokumentów:
- Narodowy Program Szczepień : /sites/default/files/pliki/COVID/narodowyprogramszczepien.pdf
- infolinia Narodowego Programu Szczepień: https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/infolinia-narodo...

    W okresie pandemii wszystkie sfery życia publicznego uległy modyfikacji poprzez wprowadzone ograniczenia i zalecenia stosownych służb. Funkcjonowanie lekarzy rodzinnych zostało poddane rygorom, które określił konsultant krajowy w dziedzinie medycyny rodzinnej w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia i Państwową Inspekcją Sanitarną.

Strony

Statystyki odwiedzin

  • Licznik odwiedzin650,977
    05/08/2021 - 16:31