Rejestracja:
33 815 24 32
33 815 38 25

 

 

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /home/dorczar/domains/sgzozjasienica.pl/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

INFORMACJA DLA PACJENTÓW

 
W okresie pandemii podstawową formą realizacji usług przez lekarzy, pielęgniarki i położne pracujące w Samodzielnym Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Jasienicy są teleporady. Teleporada wymaga telefonicznej rejestracji, stąd apel do Państwa, aby w wyznaczonym terminie oczekiwać na połączenie telefoniczne.
 
Tylko w sytuacjach nagłych, bądź ocenionych przez pracowników medycznych jako tego wymagające realizowane są bezpośrednie wizyty. Wizyty w Ośrodkach Zdrowia każdorazowo muszą być poprzedzone rejestracją telefoniczną, w trakcie której podana zostanie data i godzina wizyty. Uprzejmie prosimy o punktualne przybycie, gdyż tylko wtedy będzie możliwość skorzystania z porady bez konieczności oczekiwania na wejście do Ośrodka Zdrowia. Celem zminimalizowania niebezpieczeństwa wzajemnego zarażania się przez pacjentów ilość osób mogących jednocześnie przebywać w Ośrodku ograniczona jest do dwóch osób na jednego lekarza.
 
Od 1 czerwca 2020 r. przywracamy funkcjonowanie Laboratorium Analitycznego oraz Pracowni RTG. Materiał do badań laboratoryjnych pobierany będzie w Ośrodku Zdrowia w Jasienicy w godzinach od 7.00 do 9.00 po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Prosimy o punktualne przybywanie do punktu poboru materiału, gdyż podobnie jak w przypadku wizyt lekarskich jednocześnie w Ośrodku mogą przebywać tylko dwie osoby. Pracownia RTG czynna będzie w poniedziałki w godzinach od 12.00 do 17.30, w środy w godzinach od 10.00 do 14.00 oraz w czwartki w godzinach od 14.00 do 18.00. W przypadku pracowni RTG również obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna. W poczekalni pracowni RTG jednocześnie przebywać mogą jedynie dwie osoby.

Statystyki odwiedzin

  • Licznik odwiedzin650,954
    05/08/2021 - 15:16