Rejestracja:
33 815 24 32
33 815 38 25

 

 

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /home/dorczar/domains/sgzozjasienica.pl/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

"Biała Sobota" Mazańcowice - podsumowanie

W dniu  10 listopada 2012r. podczas „Białej Soboty” w Ośrodku Zdrowia w Mazańcowicach  z bezpłatnych porad lekarskich i badań laboratoryjnych skorzystało ponad 100 osób.
W tym dniu wykonano 22 badań USG przez lekarza medycyny Panią Dianę Gawron Matlakiewicz, 15 konsultacji kardiologicznych przez specjalistę kardiologa Pana Jarosława Kalarusa, 17 konsultacji urologicznych przez specjalistę urologa Panią Jolantę Jakubowską, natomiast Kierownik Ośrodka w Mazańcowicach – Pani Katarzyna Kalarus – specjalista pediatra wraz z Panią Doktor Iwoną Makowską specjalistą chorób wewnętrznych,specjalistą medycyny rodzinnej czuwała nad całością organizacji tej inicjatywy. Panie również przyjęły ponad 10 osób.
Zespół pielęgniarski w osobach Pani Marii Kuś, Pani Krystyny Zawady oraz Pani Agnieszki Geller pobrał 32 osobom krew w celu wykonania badań laboratoryjnych, a Pani Barbara Ćwiok-Nawrat pomagała podczas wykonywania badania USG przy wykonywaniu opisu z badania, aby pacjenci byli obsłużeni w sposób jak najbardziej sprawny.
W tym dniu również dla pacjentek z Mazańcowic zaprosiliśmy mammobus, z badania skorzystało 47 Pań.
Pan Dariusz Krymski – fizjoterapeuta wykonał 9 masaży.
Pan Jerzy Fender- konserwator SGZOZ-u zadbał aby wszystkie urządzenia działy i nie było w tym dniu przykrych niespodzianek.
Podczas całego tygodnia od 12.11.2012r. do 16.11.2012r., pobieraliśmy krew w celu wykonania badań chętnym pacjentom w cenach z „Białej Soboty”, dzięki Firmie Diagnostyka          i Paniom – Grażynie Domiter i Danucie Orczyk zatrudnionym  w  Laboratorium  w Ośrodku Zdrowia w Jasienicy.
Serdeczne podziękowania składam również Panu Arkadiuszowi Dziendziel – Firma Drobek Mazańcowice za pomoc w organizacji „Białej Soboty”, dzięki Pana uprzejmości mogliśmy bezpiecznie i całkowicie bezpłatnie przewieść aparaturę medyczną z Ośrodka Zdrowia w Jasienicy do Ośrodka Zdrowia w Mazańcowicach.
Ponadto cały czas pamiętamy o naszych sponsorach z okazji 25-lecia powstania Ośrodka w Jasienicy, ponieważ dzięki ich hojności mogliśmy również zorganizować „Biała Sobotę”     w Mazańcowicach.
W szczególności jeszcze raz pragnę podziękować:
Pani Małgorzacie Lennert – Sklep ogólnospożywczy i przemysłowy w Międzyrzeczu
Panu Edwardowi Pilch – Ceramika Pilch Jasienica
Panu Tomaszowi Sypień – NZOZ Stomatologia Sypień S.C.
Panu Krzysztofowi Jakubiec – Firma ORTO-BESIKD
Państwu Seredyńskim z Mazańcowic
Panu Stanisławowi Adamczyk – Firma Adasta Wapienica
Panu Markowi Szczypka -Firma OKMAR -PLASTIK Międzyrzecze
Panu Janowi Michniok Stolarstwo Międzyrzecze
Panu Czesławowi Gawlas – Sklep z art. elektrycznymi Rudzica
Pani Barbarze Tomasik - Przetwórstwo mięsne Jasienica
Pani Iwonie Jaroszewskiej - Zakład fryzjerski Międzyrzecze
oraz Pani Chrapek Agnieszce – Sklep - art. rolnicze Rudzica
 

Statystyki odwiedzin

  • Licznik odwiedzin324,332
    12/17/2018 - 01:30